Таволга (комірник). Природний аспірин (Filipendulaulmaria)
Ефективний засіб з протизапальною (саліцилати) і протипухлинною ефектом, у комплексній терапії раку кісткової системи, щитовидної залози та жіночої статевої сфери.
Форма випуску таблетки
Склад: трава гадючника в'язолистого (таволги), лактоза.
Значення для організму. Фітотерапевтичні властивості і дія.
З аспірином знайомі всі. Допомагає «від голови», застуди, похмілля, є самим надійним судинним засобом, здатним запобігти інфаркт та інсульт. Природний аспірин, у вигляді його попередника саліцилату, що міститься в таволге, безпечний для організму, є реальною підтримкою для серця і закупорених судин, хворих суглобів.
У народній медицині таволга відома як заспокійливий засіб . Її приймають при стресах, у конфліктній ситуації як «вогнегасника». Доведені високі стрес-протективные властивості таволги.
Зменшуючи стадії ексудації і проліферації, таволга діє на процеси альтерації, знижуючи їх, підвищує резистентність різних органів і тканин (шлунка, печінки, інсулінпродуцірующіх клітин, судин, головного мозку), а також усього організму в цілому до ушкоджувальних впливів.
Таволга – потужний детоксикант, знижує токсичність судомних отрут, НПЗП, цитостатиків, гепатотоксичних отрут.
У таволги помірні антигипоксантные і високі антиоксидантні властивості, це дозволяє, з урахуванням високої стрес – лімітуючої активності, застосовувати таволгу при різних неврозах, тривожності, при ішемічній хворобі мозку, інсультах.
Добре відома таволга, як засіб, що прискорює репарацію, регенерацію при виразковій хворобі шлунка, гастритах, галстралгиях, колітах.
На практиці з успіхом застосовують таволгу в протизапальних блоках при запальних захворюваннях легень, ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Добре вписується таволга в терапію при неврозах, екземах, нейродермітах, ексудативному діатезі.
За протидіабетичні властивостями таволга не поступається элеутерококку. Одним з механізмів її протидіабетичного дії є відновлення функціональної здатності β-клітин острівців Лангерганса.
Таволгу призначають у вигляді монотерапії ( НДІ мозку людини РАМН) при дисциркуляторної енцефалопатії, тахікардії, артеріальної гіпертензії, інфарктах, інсультах, варикозному розширенні вен. За антиоксидантною, антигипоксантной активності таволга не поступається листя гінкго білоби при терапії порушень мозкового кровообігу. Дослідження останніх років підтверджують здатність трави перешкоджати утворенню тромбів (гальмує агреграцию еритроцитів і тромбоцитів), регулювати тонус судин, підвищувати стійкість тканин мозку до гіпоксії.
Клінічно доведено, що препарати з таволги нормалізують індекс атерогенності, ліпідний склад крові, зі зниженням раніше підвищеного вмісту тригліцеридів.
За гепатопротективному дії таволга перевершує ефективність препарату «Карсил».
Як потужну антибактеріальну та противірусну засіб, таволга застосовується при ГРЗ, грипі, герпесі.
Таволга проявляє протизапальну (саліцилати) і антиоксидантну (флавоноїди) активність, зазначені властивості забезпечують антиканцерогенну дію, а рутин і кверцетин підсилюють протипухлинний ефект. До того ж, таволга підвищує резистентність організму до несприятливих факторів.
В комплексній терапії таволга застосовується при раку кісткової системи, щитовидної залози та жіночої статевої сфери.
В гінекологічній практиці таволга використовується при альгодисменореї, меноррагиях, ерозіях шийки матки, кольпітах.
Рослини ефективно при паратравматической екземі, лікуванні виразок, на ґрунті варикозного розширення вен, трофічних, тривало не загоюються ран (антибактеріальну дію на гноєтворні мікроорганізми).
З урахуванням протизапальних, протимікробних, ранозагоювальні властивості таволгу застосовують у комплексній терапії хворих на справжню екзему, у випадках вираженої набряклості тканин при загостренні алергічних захворюваннях шкіри.
Ці ж властивості таволги використовуються при супутніх захворюваннях нирок, порушеннях сольового обміну (подагра, ПКБ, обмінний діатез, остеохондроз), як потогінний засіб таволгу можна рекомендувати при підвищеній температурі, ревматизмі, подагрі.)
Рослина широко застосовується як протимікробну, протизапальну, жовчогінну, спазмолітичну, в'яжучу, кровоспинну, седативний засіб. Також має сечогінну, знеболювальну, потогінну, антигельмінтною дією; зменшує проникність судин, регулює сольовий обмін, знижує ризик цукрового діабету і розвитку пухлин.
Показания к применению
Рекомендуется для профилактики стрессовых состояний и нарушений водно-солевого обмена, а также к рациону питания при следующих состояниях и заболеваниях:
- стрессовые ситуации, неврозы;
- дисциркуляторная энцефалопатия, нарушения мозгового кровообращения;
- заболевания почек и мочевого пузыря, затрудненное мочеиспускание;
- отеки;
- суставной ревматизм, подагра, артрозо-артриты, остеоартрозы, остеохондроз;
- сахарный диабет;
- диарея;
- альгодисменорея, меноррагия;
- злокачественные новообразования (в комплексной терапии).
Способ применения и дозы
По 2 таблетки 2-3 раза в день за 30 минут до еды.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Вага | 0.4 г |
Кількість в упаковці | 90 шт. |
Форма випуску | Таблетки |
- Ціна: 90 ₴