Виробник
|
ДаникаФарм |
Країна виробник | Україна, Харків |
Вага | 100.0 (р) |
Склад | межклеточная і внутрішньоклітинна рідина з цибулин часнику |
Показати всі
Опис
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, у формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоємності (до 37°С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Склад: межклеточная і внутрішньоклітинна рідина з цибулин часнику.
Значення для організму
Область застосування часнику дуже широка і визначається різноманіттям цілющого впливу на живий організм. У народі його називають «еліксиром життєвих сил».
Будучи одним з найбільш вивчених лікарських рослин у світі, часник є справжньою панацеєю як при вживанні в їжу, так і в медичних цілях.
Терапевтична ефективність і лікувальна цінність часнику пов'язана з цілою композицією численних природних сполук та біологічно активних речовин, що входять до складу часнику. Це вітаміни: С, групи В, у тому числі рідкісні і незамінні для нервової системи (В6, Вс, РР) і ін., мінерали (К, Р, Са, J, Na, Zn, Fe, Se), алидоникотиновая, роданисто-воднева кислоти, інулін, ефірні олії, сірчисті сполуки, фітонциди сульфідної групи, полісахариди, гормони, ферменти, сапоніни та інші життєво необхідні речовини, що сприяють підтримці якості життя людського організму і здоров'я навіть при несприятливих умовах навколишнього середовища.
Фармакодинаміка всього комплексу діючих речовин визначає 4 основних види терапевтичної дії часнику, які представляють певний інтерес для медицини. Заслуговують уваги антимікробні, липидоснижающие, фібринолітичні і гальмують агрегацію тромбоцитів, лікувальні властивості.
Лабораторні та клінічні випробування вказують на надзвичайно високу антибактеріальну активність часнику. Всього 1 мг алліцина становить 15 1.Е антибіотичної активності пеніциліну. Численні дослідження достовірно підтверджують не тільки протимікробну, але і противірусну дію часнику.
Крім того, лабораторії найавторитетніших клінік Європи і Америки демонструють дані про можливості часнику знижувати рівень вмісту ліпідів (холестерину) у сироватці крові (Gebhardt, 1991).
Клінічна апробація показує, що часник підвищує фібринолітичну активність, яка знижена при атеросклерозі, інфаркті міокарда. Застосування часнику стимулює фібринолітичну (противотромбозную) активність, подовжує протромбіновий час і знижує вміст іонів кальцію. Встановлено, що ефект гальмування агрегації тромбоцитів безпосередньо пов'язаний з блокуючим ефектом синтезу тромбоксану, що і призводить до тотального гальмування агрегації (склеювання) тромбоцитів.
Медична школа Дж. Вашингтона в Колумбії розробила рекомендації по застосуванню часнику при тромбофлебіті та геморагічних інсультах, довівши, що часник знижує ризик тромбоутворення.
Д. Кричевський, директор Філадельфійського інституту, рекомендує застосовувати часник при атеросклерозі, стенокардії, гіпертонічній хворобі, а також для профілактики передчасного старіння, стверджуючи, що сірковмісні і пектиновмісні з'єднання достовірно знижують холестерин і тригліцериди в плазмі крові.
Переконливі дані різних клінічних досліджень, проведених у 90-х роках, показали, що 800 мг сухого порошку часнику знижує середній рівень холестерину з 266 до 235 мг/дл, що становить 12%, а тригліцеридів — з 226 до 188 мг/дл, це становить 17%. Найкращі результати були відзначені у пацієнтів, рівень холестерину яких коливався від 250 до 300 мг/дл. Ці дані підтвердили дослідження Brewitt і Mitarb , при цьому ступінь зниження рівня холестерину становила до 23%.
Часник добре зарекомендував себе при ішемічній хворобі серця, стенокардії. Його регулярне використання в раціоні харчування змушує червоні кров'яні тільця виробляти спеціальний агент Н2Ѕ (гідроген сульфід, сірководень), розслабляє стінки судин і активізує кровообіг.
В Європі часник призначають «для підтримки дієтичних заходів при підвищенні рівня ліпідів у сироватці крові та для профілактики вікових судинних порушень» і вважають його найбільш ефективним засобом профілактики атеросклеротичних захворювань.
Заслуговує уваги практика застосування часнику при хронічних отруєннях свинцем, показує, що типова пунктация еритроцитів, властива свинцевої інтоксикації, достовірно знижується при призначенні препаратів з часнику (Петков, Болгарська медична школа).
Актуальні дослідження під керівництвом доктора Бенджаміна Лау, з університету Лома Лінда, які вказують на наслідки гамма-опромінення лейкоцитів людини. Було доведено, що контрольні клітини, які зазнали гамма-опроміненню, загинули, тоді як клітини, культивовані в екстракті часнику — зберегли свою життєздатність.
Доктор Лау рекомендує всім без винятку, які працюють з приладами, комп'ютерною технікою, в якості захисту приймати часникові препарати.
Спираючись на дані, опубліковані вченими Оксфордського університету, можна розглядати часник як природний засіб захисту від злоякісних пухлин. Наявність в часнику німеччина і эйхоена знижують ризик і уповільнюють процеси малігнізація (малігнізації) пухлин.
Препарати часнику є гарним засобом профілактики глистової інвазії, а також рекомендовані для комплексної терапії паразитарних і глистових інвазій.
Часник успішно справляється з внутрішніми паразитами, не дає шанс отруїтися неякісною їжею, збільшує опірність кишкової мікрофлори.
Цибулини часнику сприяє зниженню підвищеного рівня цукру в крові та можуть використовуватись у комплексній терапії хворих на цукровий діабет (Дані журналу «The Lancet», «Journal of Ethnobotany», «LehrbuchderBiologischen Heilmittel»).
Особливих результатів можна добитися, застосовуючи часник при ожирінні.
Дослідження Ізраїльського інституту Вейцмана стверджують, що часник допомагає скинути зайві кілограми, покращуючи метаболізм, активізуючи лімфодренаж, нормалізує рівень цукру в крові, зменшуючи відчуття голоду, сприяючи здоровому жировому обміну в тканинах організму.
Регулярний прийом часнику пригнічує виробництво гормону кортизолу, який викликає хворобливу тягу до солодкого, відновлюючи вироблення адреналіну — гормону, відповідального за прискорене розщеплення жирів.
Часник протистоїть грибків роду кандіда, активізація яких є однією з прихованих причин набору ваги і підвищення рівня цукру в крові.
Цікава роль часнику в забезпеченні нормального функціонування статевих залоз. Доказова база медичних досліджень вказує на роль цинку в складі часнику, який знижує ризик виникнення безпліддя та статевого інфантилізму.
Сучасні фармакологічні дослідження показують, що прийом препаратів часнику призводить до різкого зниження числа простудних захворювань. Даний ефект пояснюється імуностимулюючими, бактерицидні властивості часнику, які затребувані при ГРЗ, ГРВІ, грип.
Крім того, часник корисний при бронхіальній астмі, коклюші, бронхоектатичної хвороби, входить до складу багатьох фармпрепаратів, що застосовуються при гепатитах, атонії кишечника, звичних запорах, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, дисбактеріозі.
Фітотерапевтичні властивості і дії часнику.
Узагальнений аналіз досліджень показує, що часник має загальнозміцнювальну, бактерицидну, фунгіцидну, противірусну, протиглисний, сечогінну, гіпотензивну, судинорозширювальну, фібринолітичну, антикоагулянтну, протизапальну, радиозащитное, противоатеросклеротическое, адаптогенну, гіпоглікемічну, антиоксидантну види дії; підвищує імунітет, нормалізує серцевий ритм, кишковий біоценоз мікрофлори, збуджує діяльність статевих залоз, стимулює секрецію шлункового соку, слизу і жовчі, покращує апетит, сприяє лізису свіжих тромбів, перешкоджаючи агрегації тромбоцитів, уповільнює розвиток атеросклерозу; знижує ризик розвитку глистових і паразитарних інвазій, новоутворень, безпліддя, статевого інфантилізму, попереджає передчасне старіння.
Показання до застосування.
Рекомендується використовувати як загальнозміцнюючий засіб для профілактики атеросклерозу, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба;
- як засіб профілактики інфаркту міокарда, інсульту, в постінфарктному періоді;
- при підвищених показників згортання крові, рівня холестерину, тригліцеридів у плазмі крові (гіперліпідемія);
- захворювання вен, у тому числі тромбофлебіт;
- ГРЗ, ГРВІ, грип, бронхіти;
- паразитарні, глистні інвазії, кандидоз;
- цукровий діабет; ожиріння;
- алергічні стани;
- зниження імунітету на тлі інфекційних та застудних захворювань;
- імпотенція; зниження психічної функції у літніх людей;
- астенічні, депресивні стани;
- дисбактеріози;
- передчасне старіння;
- літній вік;
- як засіб профілактики свинцевої інтоксикації для жителів мегаполісів.
Спосіб застосування та дози
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази в день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 – 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 – 3 тижні.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Основні | |
---|---|
Виробник | ДаникаФарм |
- Ціна: 140 ₴