БАЖ Зелений волоський горіх (Juglans regia green) 100мл
Природне джерело йоду і вітаміну С. Підтримка щитовидної залози та імунної системи
Форма випуску
Біологічно активна рідина (БАЖ)
Склад
Межклеточная і внутрішньоклітинна рідина з плодів зеленого волоського горіха
Значення для організму
Греки вважали волоський горіх «їжею богів», «святом для мозку». Волоський горіх є найяскравішим представником рослинного царства, в якому всі його частини цілющі.
Але особливою життєвою силою нагородила природа плоди волоського горіха молочної стиглості і його листя. Зелені волоські горіхи багаті на вітаміни
(З, B1, B2, PP, каротиноїди), хінони (югландин, юглон); органічні кислоти, кверцетин, мінеральні речовини (J, Zn, Co, K, Mn, Fe).
Рекордсменом за наявності вітаміну С – є незрілий плід. За вмістом вітаміну С зелений горіх у вісім разів перевершує смородину і в 50 разів всі цитрусові. Як джерело цього життєво необхідного вітаміну, зелений волоський горіх бере участь в окисно - відновних процесах, здатний підтримати синтез стероїдних гормонів, білка колагену, забезпечити еластичність капілярів і міцність судинної стінки.
Всі інгредієнти в сукупності обумовлюють властивості: бактерицидну, загальнозміцнюючий, протисклеротичну, в'яжучий, кровоспинний, протизапальний, ранозагоювальний, епітелізуючу.
Зелений волоський горіх необхідний для підтримання на належному рівні імунітету, затребуваний в організмі курців, людей з низькою стресостійкістю.
Багатий хімічний склад зелених плодів бере участь в зміцненні імунітету, підвищення опірності організму до радіації, нормалізує гормональний фон, секрецію жовчі, покращує обмінні процеси в тканинах.
Листя і незрілі плоди багаті на фітонциди, хінони (у складі яких юглон, альфа-юглон, β - гидроюглон), які визначають бактерицидні властивості відносно золотистого стафілокока, дизентерійної палички, гемолітичного стрептокока та інших, особливо чутливих до юглону грибів Candida. До того ж у юглон широкий спектр фармакологічної активності, він як активний інгредієнт протистоїть паразитам, раковим клітинам. Літературні джерела вказують на здатності водорозчинних хиноновых сполук стримувати зростання новоутворень.
Незрілі волоські горіхи багатий на антиоксиданти, які надають ефективну протипухлинну дію, підвищуючи иммуностатус організму і можливості протистояти пухлинним процесам.
Зелений волоський горіх за рахунок юглон має виражену антипаразитарною активність щодо їх личинок. Крім того листя і плоди волоського горіха є иммунокорректорами, формуючи протипаразитарний імунітет.
Дубильні речовини, яких багато в зелених волоських горіхах оцінюються як антиоксиданти, з протизапальною активністю. За рахунок активних речовин, при прийомі препаратів з зеленого волоського горіха нормалізується функція кишечника.
Зелений волоський горіх має велике значення у профілактиці та лікуванні атеросклерозу, серцево-судинних порушень, захворювань печінки.
До основних лікувальних ефектів зелених плодів і листя відноситься загальнозміцнюючу дію. Це визначає можливості підвищувати опірність організму, сприяти нормалізації гормонального фону (як багате джерело йоду), знижувати ризик захворювань щитовидної залози.
В якості зовнішнього кошти зелений волоський горіх ефективний при гнійних та грибкових інфекціях, кольпіті, запаленні лімфовузлів, шкіри і слизової.
Медицина Німеччини реалізувала терапевтичні можливості листя волоського горіха в рослинному препараті «Імупрет», як засобу підвищує опірність організму при гострих респіраторних інфекціях.
Сучасні дослідження показали, що листя волоського горіха сприяють засвоєнню глюкози та зниження її рівня в крові, показані для хворих на цукровий діабет ІІтипа.
Апробація застосування зеленого волоського горіха в клініці підтвердила: зниження рівня глікемії натще, рівня холестерину і ЛПНЩ до норми; окрім того було відзначено сприятливий вплив на метаболізм та зменшення ступеня ризику атеросклерозу, а також зниження захворюваності вірусними і бактеріальними інфекціями.
Зелений волоський горіх рекомендований для спортсменів циклічних видів спорту, особливо після виснажуючих фізичних навантажень, як засіб, що прискорює процеси відновлення.
Показання до застосування
Рекомендуется как общеукрепляющее средство для профилактики заболеваний на фоне сниженного иммунитета, а также к рациону питания при следующих состояниях и заболеваниях:
- гиповитаминоз;
- повышенная утомляемость, анемия, низкий гемоглобин;
- воспалительные заболевания желудочно-кишечного тракта;
- инфекции (бактериальные, грибковые в том числе Candida);
- нарушение функции щитовидной железы;
- гормонозависимые опухоли (мастопатия, фиброаденома молочных желез);
- женское и мужское бесплодие;
- атеросклероз, гиперхолестеринемия;
- варикозное расширение вен;
- болезни лимфатической системы;
- сахарный диабет IIтипа;
- глистные, паразитарные инвазии;
- опухолевые заболевания;
- диатез, нейродермит, псориаз, грибковые поражения кожи, экзема, пиодермия.
Способ применения
Взрослым по 7-15 капель 2-3 раза в день за 30 минут до приёма пищи на 100-200 мл воды.
Курс приема: 8 - 12 недель. При необходимости повторить через 2 - 3 недели.
* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково – практичного досвіду вивчення та застосування лікарських рослин в медичній практиці.
Основні | |
---|---|
Виробник | ДаникаФарм |
- Ціна: 100 ₴