АНТИГЛИСТ - спеціальна суміш екстрактів–концентратів для боротьби з паразитами.
Склад: екстракти-концентрати пижма, полину, часнику, деревію, чистотілу.
Хімічні речовини, використовувані для виробництва антигельмінтних лікарських засобів, які є сильнодіючими токсичними і отравляющимими речовинами вбивають не тільки паразита, але й клітини печінки, нирок, негативно діють на нервові закінчення клітин головного і спинного мозку. Нудота, порушення координації, болі в підребер'ї – все це побічні ефекти антігельмінтной хіміотерапії.
Більшість населення планети заражена паразитами і це факт.
Паразитами заражаються частіше, ніж гострими кишковими інфекціями.
Нездужання, болі і різі в животі, головні болі, ломота в суглобах часто списуються на недоброякісну їжу, на застуду, на перепади атмосферного тиску, але не на паразитів.
Хто ці паразити?
Це найпростіші – амеби, лямблії, токсоплазми, плазмодії. Гельмиды – круглі черв'яки (нематоди), плоскі черви, які діляться на стрічкових черв'яків (цестоди) і сосальщиков (трематоди). Круглі черви – аскариди, волосоголовці, гострики, анкілостоми, трихінели, та інші. Стрічкові черв'яки – бичачі ціп'яки, свинячі ціп'яки, широкі лентецы, ехінококки та інші. Сосальщики – двуустки, шистосоми та інші.
Як вони потрапляють до нас?
З неякісно приготованою їжею, з м'ясом, з рибою, з немитими овочами, з повітрям, від домашніх тварин, через брудні руки, гроші , транспорт, при купанні у відкритих водоймах.
Де живуть паразити?
Паразити можуть жити не тільки в шлунково-кишковому тракті, але і будь-якому іншому органі: у печінці, легенів, у головному мозку, у венах і артеріях. Кров'ю розносяться яйця паразитів по всьому організму.
Загальні симптоми паразитарних захворювань.
- хронічна втома
- розлади травної системи (болі в животі, підвищене газоутворення, запори або проноси).
- болі в м'язах, суглобах.
- алергія
- зниження імунітету
- проблеми з вагою
ПИЖМО - підсилює жовчовиділення і секрецію шлунково-кишкового тракту, збільшуючи його тонус, а також має здатність позбавляти рухливості паразитів (найбільше аскарид і гостриків).
ПОЛИН - містяться в полину терпеноидные з'єднання роблять виражений протизапальний ефект, стимулюють фагоцитарну активність. Ненасичені вуглеводні (капиллин) полину мають бактерицидні та фунгіцидні властивості.
Рекомендовано застосовувати як протипаразитарний засіб, що поліпшує травлення, протизапальну, тонізуючу, антисептичний засіб.
Полин регулює роботу підшлункової залози і шлунка, нормалізує кислотність , знімає здуття живота. Усуває спазм товстого кишечника. Знімає запальні процеси в області сліпої кишки. Гіркоти полину діють згубно на паразитів.
ДЕРЕВІЙ - чинить спазмолітичну дію на гладкі м'язи кишечнику, сечовивідних і жовчних шляхів. Розширює жовчні протоки, збільшує жовчовиділення. Містяться в екстракті дубильні речовини, ефірні олії, що зумовлюють протизапальну, бактерицидну, антиалергічні та ранозагоювальні властивості.
ЧАСНИК – надає стимулюючу, вітрогінний, відхаркувальний засіб, що поліпшує обмін речовин, протиспазматичний, дезінфікуючий, протиглисний, омолоджуючу дію.
ЧИСТОТІЛ - основними властивостями чистотілу є спазмолітичні, протизапальні, жовчогінні.
Чистотіл використовується при різних захворюваннях, в тому числі і при паразитарних інфекціях.
Вживати: дорослим по 10 крапель на 50 мл води, приймати на ніч. Перед прийомом слід не є 3 -4 години. Курс прийому 4 тижні, через 2 тижні курс повторюють.
- Ціна: 67 ₴