Природний парафармацевтик «Вин-Віта» 1 літр
- Для підвищення імунітету та адаптаційних можливостей організму, наприклад, при різкій зміні кліматично-географічних умов.
Ароматні і солодкі плоди винограду залучили людини з давніх часів. Згадки про лікувальні властивості виноград ного вина можна знайти у працях видатних вчених медиків Парацельса (1493-1541 рр..) і Авіценни ( Ібн — Сіна, 980-1037 дп). Ще «батько медицини «Гіппократ (460-370 рр. до н. е.) вважав вино градное вино «чудесним чином пристосованим до здоро вому, так і до хворого, якщо воно призначене вчасно і в надлежа щих кількостях «. А Платон (428-348 рр. до н. е.) називав вино молоком стариків «, здатним при правильному використанні продовжувати життя.
Вчені ХХ — го століття далеко не відразу оцінили властивості виногра так. До цього їх підштовхнула «французький феномен «— в країні, на селище якої у величезній кількості поглинає гусячу печено ку і смажену картоплю, багаті холестерином, але традиційно споживає багато червоного вина, люди живуть довше, менше страждають надмірною вагою і значно рідше вмирають від сер дечных нападів.
Сьогодні хімічний склад і властивості винограду ретельно вивчені. У винограді були виявлені цінні біологічно ак тивні речовини — флавоноїди. Саме вони обумовлюють потужність ві радіопротекторних та антиоксидантні властивості винограду і продуктів його переробки. Вітаміни С, Е, бета — каротин — теж антиоксиданти, але їх активність поступається препаратам, отриманими з флавоноїдів більш ніж в 20 разів.
У винограді, що складається з м'якоті (87-90%), шкірки (6-10%) і насіння (1,7-5%), флавоноїди містяться тільки в шкірці і се менах. Причому, в темних сортах винограду цих речовин містить ся в 10-20 разів більше, ніж у світлих. Особливу захисну і антіокия — сидантную здатність виявляють комплекси флавоноїдів з іонами металів, зокрема з міддю. Джерелом цих речовин є насіння і шкірка винограду.
Вітчизняними вченими був розроблений препарат нового покоління — «Вин — Віта «. Це якісний парафармацевтик, з готовленный з шкірки і кісточок темних сортів винограду типу Каберне. Його по праву можна назвати подарунком українського виробника «Екофарм «населенню України, проживає в еколь гически несприятливих умовах. Володіючи всіма корисними властивостями червоного вина, «Вин — Віта «не містить алкоголю, за цим рекомендується для дітей і може вживатися дорослим населенням в будь-який час дня.
Склад:
* біофлавоноїди ( БФЛ), переважно антоціани, а також
20-25% танінів, 5-8% катехінів, 4-6% інших БФЛ;
* вітаміни С, Bi, Вг, Вз, Be;
* пектини, органічні кислоти ( винна, лимонна, яблучна,
янтарна);
* мінеральні речовини в біологічно активній формі ( калій 1000-2000, натрій — 100-200, кальцій — 100-200, магній — 50-100 мг%, залізо). Енергетична цінність — 3 ккал / л.
«ВИН-ВІТА"® ОСОБЛИВО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ
– Для зниження синдрому хронічної втоми, при розумових і фізичних пере-грузках, стресах.
– Для підвищення імунітету та адаптаційних можливостей організму, наприклад, при різкій зміні кліматично-географічних умов.
– Для підвищення гемоглобіну.
– Потерпілим від Чорнобильської катастрофи, а також тим, хто працює і прожива-ет в екологічно несприятливих умовах.
– Учням для поліпшення уваги і пізнавальних можливостей
«ВИН-ВІТА"® РЕКОМЕНДОВАНА В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ
(в тому числі санаторно-курортному)
– анемій та інших порушень показників крові;
– атеросклерозу, гипоксий, початкових стадій гіпертонічної хвороби, ІХС
та інших судинних і серцево-судинних захворювань;
– цукрового діабету 2-го типу;
– імунодефіцитних станів;
– иододефицитных станів;
– аліментарного ожиріння;
– неврозоподібних і астено-невротичних станів, головного болю;
– при хіміопроменевої терапії онкозахворювань;
– запальних процесів, травм, в до - та післяопераційному періоді;
– захворювань печінки (гепатити, гестози, цирози);
– вірусних і бактеріологічних інфекцій (дизентерія, тиф, герпесу, коксакі,
поліомієліт, кишкові та стафілококові інфекції);
– різних розладів статевої сфери, в період передменопаузи і
у клімактеричному періоді;
– виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки;
– простудних захворювань (грип, ГРЗ, бронхіти)
Спосіб вживання:
Приймати щодня по 1-й столовій ложці на стакан води, чаю, компоту або іншого напою 2-3 рази в день. Дітям від 2-х до 5 - ти років разова доза — 1 ч. ложа 2-3 рази в день.
При простудных заболеваниях ( грипп, ОРЗ) рекомендуется при нимать двойную дозу 3 раза в день. Можно добавлять мед или сахар по вкусу.
При гиперацидных гастритах, язвенной болезни желудка и 1 2- пер — стной кишки «Вин — Виту «следует употреблять во время или после приема пищи, можно со щелочной минеральной водой; при тяже лых формах туберкулеза, вопрос об использовании «Вин — Виты «в рационе питания следует согласовать с лечащим врачом.
Следует учитывать, что «Вин — Вита «нейтрализует действие сульфамидных препаратов, поэтому их не следует употреблять совместно.
Минимальный период приема -10 дней (1 флакон 0,5 л)
Рекомендуемый курс — 1 месяц (3 флакона по 0,5 л). В качестве профилактического средства «Вин — Виту «нужно принимать месяч ными курсами не менее 3-4 раз в год.
Внимание! Продукт не содержит спирта и консервантов, поэто му после вскрытия флакон хранить в темном и прохладном месте.
Противопоказания: клинические наблюдения, проведенные на протяжении 12- ти лет, противопоказаний не выявили. Возможна индивидуальная непереносимость к продуктам переработки красного винограда.
Індикатором нормальної роботи антиоксидантної системи є активність ферменту каталази. Були проведені дослі дження за визначенням активності цього ферменту до прийому «Вин — Віти «і після місячного прийому:
Основні | |
---|---|
Властивості | живлення |
- Ціна: 460 ₴